/Red Fish? Jak łowić
jak skutecznie lowic red fish

Red Fish? Jak łowić

Pobieranie ryb to ekscytująca akcja. To nie tylko sprawia, że ​​spędzanie czasu z towarzyszami lub spędzanie czasu z rodziną jest znacznie przyjemniejsze, ale i godne uwagi. To może być twój pierwszy raz, kiedy dostaniesz rybę bezpośrednio z wody.

Czy muszę wiedzieć coś o Red Fish?

Czerwona Ryba nie określa samotnej rasy ani gatunku królestwa wody. Jest zasadniczo wykorzystywany do wykazania znacznej liczby ryb. Możemy powiedzieć, że jest to typowa nazwa nadawana różnym gatunkom, w tym odległym rybiczkom oceanicznym, leniuchom rafowym i głowicom szlamowym. Red Fish nazywa się również Red Drum i Spottail Bass.

Gdzie mam się spodziewać odkrycia Red Fish?

Twój dzień wędkowania może zostać zrujnowany, jeśli nie uda ci się dotrzeć do odpowiedniego miejsca. Upewnij się, że ukończyłeś badania i udaj się tam, gdzie jesteś bezpieczny, z liczbą mieszkańców czerwonej ryby. Możesz je odkryć w ogromnej liczbie wzdłuż wybrzeża Zatoki Perskiej i wschodniego wybrzeża, szczególnie w sezonie jesiennym. Zazwyczaj obserwuje się pływanie w płytkich wodach w ogromnych szkołach. Wraz ze spadkiem temperatury skłaniają się do bycia w zielonych i szorstkich regionach, źródłach i drogach wodnych przy plaży szukających ciepłej wody. Czerwona ryba, zwana dodatkowo czerwonym bębnem, znajduje się również wzdłuż południowych torfowisk Florydy. Od ujść rzek i prostych po strumienie i strumienie możesz bez większego wysiłku odkryć je w dowolnym miejscu. Wciąż jesteś zmieszany? Rzeczywiście, wskaż obszar, szukając małych ryb, krewetek, cefalów i krabów. To jest miejsce, do którego sięgają, aby się odżywiać.

Jak mogę odróżnić Red Fish?

Ogólny wygląd zależy od tego, gdzie wędrujesz. Różne fragmenty kuli ziemskiej oferują różne rodzaje ryby. Różne okazje to brąz lub odcień czerwieni z połyskiem lub bielą na spodzie. Niektóre z nich mają plamy na ogonach, a kilka z nich jest całkowicie nieskazitelnych.

Jak najlepiej się przygotować do tego? Oczywiście należy zaopatrzyć się w markowy sprzęt wędkarski wiodących marek. Najlepiej sprawdza się na rynku sprzęt wędkarski firmy Colmic. Należy zwracać szczególną uwagę na niego.

Powodzenia!